skip to Main Content

Anders Walfridson

Master Fri konst

Erica Gabrielsson

Kandidat Keramikkonst

Clara Ketter

Kandidat Fotografi

Maja Bjurman

Kandidat Design

Malin Uhlén

Kandidat Keramikkonst

Anna-Maria Saar

Master Smyckekonst

Lisa Liljeström

Kandidat Fri konst

Yrsa Petersson

Kandidat Fri konst

Jamie Fraser

Master Film

Olle Sahlqvist

Kandidat Design

EbbaCajsa Pielage

Kandidat Design

Klara Albertsson

Master Textilkonst

Vilma Fredriksson

Kandidat Keramikkonst

Ellen Rapp

Kandidat Design

Kaya Pakaslahti

Master Film

Majse Vilstrup

Master Film

Isa Eriksson

Kandidat Keramikkonst

Maria Solinger

Kandidat Design

Erik Torstensson

Master Textilkonst

Jasmijn Kooijman

Kandidat Film

Amanda Krantz

Master Keramikkonst

Sara Wallstedt

Kandidat Smyckekonst

Marie Florin

Kandidat Fri konst

Hanna Graas

Kandidat Design

Katarina Frisö

Master Design

Esse McChesney

Kandidat Textilkonst

Linnea Roxhage

Kandidat Design

Lina Rosquist

Master Embedded Design

Hermine Blixt

Master Design

Celeste Knirke Arnstedt

Kandidat Fotografi

Anna With

Kandidat Litterär gestaltning

Josefine Velling

Kandidat Fotografi

Hampus Wallin

Kandidat Metallgestaltning

Ellen Hedin

Kandidat Design

Amelie Persson

Master Keramikkonst

Anne-Marie Dehon

Master Keramikkonst

Mathilda Högberg

Kandidat Design

Anna Mårtensson

Kandidat Design

Mikaela Eira Wallin

Kandidat Textilkonst

Angelica Strandberg

Master Textilkonst

Malene Valentin

Master Design

Gabriel Gezaw

Master Film

Emelie Larsson

Kandidat Design

Daniela Kaiser

Master Design

Jennifer Spångerud

Master Fri konst

Emma Hallgreen

Master Embedded Design

Linnéa Engwall

Kandidat Design

Tobias Berntsson

Kandidat Textil-Kropp-Rum

Ismail Hassouna

Kandidat Metallgestaltning

Nutpapha Wongpinta

Kandidat Design

Josephine Ekdahl

Kandidat Design

John Wattström

Master Design

Matilda Cederqvist

Kandidat Keramikkonst

Beatrice Jonsson

Kandidat Design

Karin Kauppi

Kandidat Textilkonst

Nora Börjesson

Kandidat Design

Agnieszka Madej

Master Embedded Design

Leo Palmer

Master Möbeldesign

Alicia Kostanty

Kandidat Design

Daniel Strandow

Master Metallgestaltning

Ingrid Jacobsen

Kandidat Fotografi

Jonas Hagberth

Kandidat Design

Daria Edström

Kandidat Smyckekonst

Marilen Rauch

Master Keramikkonst

Anna Hulth

Master Textilkonst

Yaser Kassab

Master Film

Cecilie Evert Kjær

Master Film

Valentina Vukelic

Kandidat Metallgestaltning

Maike Brandl

Master Möbeldesign

Kamilla Mez

Master Fri konst

Betty Wallingford

Master Child Culture Design

Nanna Hammer Tiittanen

Kandidat Fotografi

Alfred Werwenkel

Bildpedagogik

Elin Alvemark

Master Fri konst

Ben-Hui Grâce, Wu

Master Textilkonst

Julianna Litkei

Master Child Culture Design

Lea Maja Thorsen

Kandidat Fotografi

Pia Quach

Kandidat Design

Camilla Fredin

Master Fotografi

Benjamin Oláh

Kandidat Design

Emma Vo

Kandidat Design

Anna Julkunen

Master Fotografi

Amanda André

Kandidat Design

Klara Lord

Kandidat Keramikkonst

Elliott Pettersson

Kandidat Textil-Kropp-Rum

Alberto Rossi

Master Fotografi

Frida Wadle

Master Design

Antonia Haglund

Master Keramikkonst

Evelina Björnqvist

Kandidat Möbeldesign

Madicken Larsson Plado

Kandidat Design

Malin Viktorsson

Kandidat Smyckekonst

Johanna Lernstedt Sjödin

Kandidat Litterär gestaltning

Anna Löfberg

Kandidat Design

Sarah Finnig

Kandidat Design

Carina Fogde

Master Metallgestaltning

Amanda Hellryd

Master Fri konst

Lasse Kannegieter

Kandidat Möbeldesign

Julia Tienvieri

Master Design

Oda Rabenius

Kandidat Design

Frances Alexandra Clifford

Master Metallgestaltning

Lea Norrman Firus

Kandidat Textil-Kropp-Rum

Herman Ocklund

Master Embedded Design

Christina Erlander Klein

Kandidat Design

Olga Darwaj

Master Embedded Design

Nora Widell

Kandidat Design

Christoph Matt

Master Embedded Design

Therese Johansson

Master Smyckekonst

Joséphine Perini Stefansson

Kandidat Design

Maximilien Acuña

Master Film

Hanna Silverblad

Master Design

Maria Widegren

Kandidat Keramikkonst

Jiayang Huang

Kandidat Smyckekonst

Karin Gabrielsson

Kandidat Design

Wictor Eldervik

Kandidat Metallgestaltning

Malin Mattebo

Kandidat Textilkonst

Petter Lundström

Kandidat Metallgestaltning

Emely Axelsson

Kandidat Design

Axel Danhard

Kandidat Keramikkonst

Åsa Thureborn

Kandidat Design

Vangelis Kollias

Master Film

Mathilda Björk

Master Fotografi

Linnéa M. F. Larsson

Kandidat Fri konst

Ali Ardalan

Master Fri konst

Wilma Tesch

Kandidat Textilkonst

Lina Dahlström

Master Child Culture Design

Jakob Tangen

Kandidat Design

Anne-Maren Hammerbeck

Kandidat Litterär gestaltning

Rebecka Wärja

Kandidat Design

Emi Candido

Kandidat Metallgestaltning

Hanna Peterson

Master Design

Emil Söderberg

Master Design

Lisa Broms

Kandidat Fri konst

Ivar Brandels

Kandidat Fotografi

Qiushi Wang

Master Child Culture Design

Théotime Ritzenthaler

Kandidat Metallgestaltning

Francesco Chiarini

Master Embedded Design

Gergely Kovacs

Kandidat Möbeldesign

Amelia Dray

Master Child Culture Design

Prachi Patil

Master Child Culture Design

Torstein Aas

Master Child Culture Design

Greta Sjöström

Kandidat Design

Annika Alsenfors

Kandidat Textilkonst